TVS - Heyecanlı Bir Yolculuk Seni Bekliyor!

 

   TVS Group 1911 yılında kurulmuştur. Grup bünyesinde 40.000 çalışanı ile 30 değişik firma bulunmaktadır. 4 milyar USD cirosu ile Hindistan’ın lider otomotiv parçaları üreticisidir.TVS Motor Company 1 milyar USD yıllık cirosu ile TVS Group’un amiral gemisidir.TVS Motor Company Dünya’da ki ilk 10, Asya’daki ilk 5, Hindistan'da ise en büyük üç motosiklet üreticisinden birisidir.

 

     Güney Hindistan’da Hosur ve Mysore’da, Kuzey Hidistan’da Himachal Paradesh’de ve Endozneya’da olmak üzere dört fabrikası bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon ünitedir.1983 yılında Suzuki Motor Company ile yapılan işbirliği sonucunda Hindistan’da üretilen ilk Hint- Japon üretimi 100 cc motosikleti pazara sunmuştur. TVS Motor Company %65 pazar payı ile moped grubunda, %34 pazar payı ile scooter grubunda pazar lideri olup %18 ile motor grubunda önemli pazar payına sahiptir. Yeni ürün dizayn ve gelişiminde güçlü Ar-Ge departmanı ile doğru zamanda, doğru fiyat ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, kaliteli ürünler sunmaktadır. Otomotiv tarihinde 7 yeni ürünü aynı gün içerisinde faaliyete geçiren tek firmadır.

 

     Müşteri ve müşterinin değişen ihtiyaçları TVS Motor Company’nin ilham kaynağı olmuştur. TVS Motor Company, yenilikçi, kolay kullanımlı, çevreye duyarlı ürünleri üretme ve güçlü müşteri servis anlayışı ile 15 milyon TVS kullanıcısı yollarda gülümsemektedir.

     

        TVS Motor Türkiye Misyonu

 

    Genç, dinamik ekibi, kaliteli ve yenilikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türk motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, %100 müşteri memnuniyeti ile sunduğu segmentlerde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

BİZE ULAŞIN!