Kurumsal

İsotlar 1965 yılında Türkiye’de, dünyanın lider markalarının yetkili satış ve servis hizmetleriyle otomotiv perakendeciliğine başarılı bir giriş yapmıştır. Uzun yıllar perakende operasyonlarında ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimini yeni yatırımlara aktarmış, bu sayede istikrarlı bir büyüme yakalamıştır. Türkiye’de birçok yeniliğe öncülük ederek sektörün vizyonuna katkı sağlayan İsotlar; bu sayede ülkenin lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Motosiklet sektörüne 2004 yılında, dünyanın en büyük on üreticisinden biri olan TVS motosikletin Türkiye distribütörü olarak başlamış, 2016 yılında bu kez şehirli ulaşım markası Peugeot Scooters Türkiye distribütörlüğü ile scooter segmentinde gücünü göstermiştir. Şehirdeki her türlü ulaşım ihtiyacına cevap verme misyonuyla yoluna devam eden İsotlar, 2017 yılında Brixton ve Lambretta markalarının distribütörlüğü ile motosiklet alanındaki yerini güçlendirmiştir.

İsotlar Motor; 15 yılı aşkın sektör deneyiminin yanı sıra, satış sonrası destek avantajı, kolay ulaşılabilir ve ekonomik orijinal yedek parça stokları ile rakiplerinden kolayca ayrılmıştır. Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu hizmet hayatında, ailesinde var olan tüm ürünlerin tamir, bakım ve onarım süreçlerini ivedilikle planlarken ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir.

İsotlar; genç ve dinamik ekibi, kaliteli ve yenilikçi ürünleri, dürüst ve güvenilir yönetim anlayışı ile Türkiye’deki motosiklet kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunma ilkesiyle yoluna devam etmektedir. %100 müşteri memnuniyeti hassasiyetiyle hizmet veren İsotlar; sahip olduğu ürün segmentlerinde Türkiye’de en çok kullanılan motosiklet markası olmayı hedeflemektedir. İsotlar Motor, yüksek kalite ve performansı, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile her gün daha fazla kişiye ulaşarak Türkiye’deki motosiklet bilincini yükseltmek amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
Özgür ve Özgün
Tarzına en uygun markalar İsotlar Motor güvencesiyle…
En pratik ve ekonomik yolculuğun keyfini sürmeye şimdi başla!