İsotlar Motor, Motobike 2024´te Motosiklet Tutkunlarından Yoğun İlgi Gördü

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • İsotlar Motor, Motobike 2024´te Motosiklet Tutkunlarından Yoğun İlgi Gördü

İsotlar Motor, Motobike 2024'te Motosiklet Tutkunlarından Yoğun İlgi Gördü

 

Türkiye'nin önde gelen motosiklet markalarının distribütörü İsotlar Motor, Motobike 2024 Fuarı’na, tüm markalarının teşhirini gerçekleştirdiği büyük bir stand ile katılım sağladı. 4 gün boyunca süren fuar, 135.000'den fazla motosiklet tutkununu bir araya getirdi.

 

Motobike 2024'te İsotlar Motor, sunduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekti. Ziyaretçiler, son teknoloji ürünü motosiklet modellerini inceleme fırsatı bulurken, sektördeki yenilikleri yakından takip etme şansını da elde ettiler. Özellikle 2023 senesi itibariyle Türkiye’ye gelen BSA markası ve Peugeot’nun yeni modeli PM01 ile Lambretta’nın yeni G-X-V Special serileri motosiklet meraklıları ile buluştu. İsotlar Motor standı, büyük alanı, etkileyici tasarımı profesyonel ekip ve bayileri ile fuar boyunca ziyaretçilere eşsiz bir hizmet sundu.

 

İsotlar Motor Motosiklet Direktörü Ali Erokan Karakoç, fuara ilişkin yaptığı açıklamada Motobike 2024’te yer almanın değerli bir fırsat olduğunu ve İsotlar Motor olarak müşterilere en iyi motosiklet deneyimini sunmaya devam edeceklerini vurguladı. Karakoç;  “Fuarda sunduğumuz ürünler ile büyük ilgi gördük, bu sebeple katılımcılara çok teşekkür ederiz. İsotlar Motor olarak motosiklet tutkumuzu paylaşmaya devam edeceğiz." dedi.

 

İsotlar Motor, 2004 yılında motosiklet sektörüne distribütör olarak adım atarak, sektörde yeni ve sağlam bir oyuncu olduğunu gösterdi. 2016'da Peugeot Motosiklet Türkiye distribütörlüğünü almasıyla birlikte başlayan yolculuğunda, motosiklet sektörünün her türlü gereksinimini karşılama misyonuyla hareket etti. 2017 yılından itibaren ise Peugeot’nun yanı sıra Lambretta, Brixton, UM, Horwin, BSA, Malaguti ve Govecs markalarının distribütörlüğünü de alarak motosiklet sektöründeki yerini sağlamlaştırarak marka bilinirliğini arttırdı ve sektördeki etkili oyunculardan biri olduğunu kanıtladı.

 

Motosiklet sektörünün yeniliklerini keşfetmek ve paylaşmak için önemli bir platform sağlayan Motobike 2024, motosiklet tutkunlarının buluşma noktası olmaya devam ederek, sektördeki gelişmelerin ve trendlerin belirlenmesinde kilit bir rol oynamaya devam edecek.

 

 

İsotlar Grup Hakkında

 

İsotlar Grup, 1965 yılından bu yana, dünyanın lider otomotiv markalarının yetkili satış ve servis faaliyetlerinin yanı sıra 8 motosiklet markasının da Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Yıllardır devam eden operasyonel çalışmalarda ürün çeşitliliğine sahip markalar ile kazandığı deneyimini yeni yatırımlara aktararak istikrarlı büyüme elde etmiştir.

 

Otomotiv ve motosiklet sektörünün yanı sıra, 2006 yılında Çukurova bölgesinde tarım faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulan İsotlar Tarım, grubun bir diğer önemli yatırım sahasını oluşturmaktadır. Son yıllarda bünyesine kattığı bağ bahçe traktör markası Antonio Carraro ile tarımda da varlığını giderek arttırmaktadır.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
BİZE ULAŞIN!