EICMA 2022 Fuarının gözdesi yepyeni modelleriyle Peugeot Motocycles oldu!

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • EICMA 2022 Fuarının gözdesi yepyeni modelleriyle Peugeot Motocycles oldu!

 

Dünyanın önce gelen motosiklet markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan İsotlar Motor’un en güçlü markalarından biri olan Peugeot Motocycles, tüm sektör liderlerinin boy gösterdiği önemli organizasyonlarından biri olan EICMA 2022 fuarına katılım sağladı. Mevcut ürün gamını ve yeni motosiklet modellerini fuarda sergileyen Peugeot Motocycles, yeni modelleriyle fuarın gözde markalarından biri oldu.

 

Peugeot Motocycles’ ın EICMA 2022 Fuarı standı, fuarda en çok ziyaret edilen stantlardan biri olmayı başardı

 

Peugeot Motocycles, Brixton, Lambretta, Govecs, Horwin, UM, Malaguti ve Motron markalarının Türkiye distribütörü olarak çalışmalarını yürüten İsotlar Motor’un iş ortaklarından Peugeot Motocycles’ ın EICMA 2022 Fuarı standı, fuarda en çok ziyaret edilen stantlardan biri olmayı başardı.

 

Tüm dünyanın merakla takip ettiği ve ilgi gösterdiği motor markalarını Türkiye’de temsil etmekten gurur duyduklarını dile getiren İsotlar Motor Motosiklet Operasyonları Direktörü Ali Erokan Karakoç, “Fuarın gözdesi, yepyeni modelleriyle Peugeot Motocycles oldu. Açıkçası yeni modellerin yoğun ilgiyle karşılaşacağından emindik. Yeni modelleri incelediğimde 2023 yılı motor tutkunları için bambaşka bir yıl olacak diyebilirim. Peugeot Motocycles’ ın herkese hitap eden marka ve modellerini fuarda incelemek, motor severlerle buluşmak, onların görüş ve yorumlarını almaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz.”


 

Muhteşem tasarımıyla göz dolduran “Peugeot Django Evo” fuarda sergilendi!

 

Yeni ve modern çizgileri ile “sokakta fark edilmeden geçilmez” mottosuyla dikkatleri üzerine çeken ve scooter segmentinde keyifli bir sürüş imkânı sunan Peugeot Django Evo, kısa mesafelerde kullanıcısının tercihi olmaya devam ediyor.

 

Peugeot, yeni XP400 ile Macera Scooter segmentine giriş yaptı

 

Yeni model, ikiz farlar, büyük bir ön cam ile vurgulanan mükemmel bir macera scooter stilini öne çıkartan Peugeot Motocycles yeni ADV scooter XP400, EICMA  fuarında meraklısını büyüledi.

 

Çift pilli ve 112 km menzile sahip elektrikli scooter: e-Streetzone 

 

Çift pilli ve 112 km menzile sahip Peugeot Motocycles e-Streetzone elektrikli scooter’ı fuarda tanıtıldı. e-Streetzone, on yıl önce piyasaya sürülen 50cc Streetzone benzinli modelinin elektrikli versiyonu olarak sunuluyor. Tek ya da iki bataryalı modelleri de mevcut.

 

Neo-stil sokak sever bir motosiklet Peugeot PM-01 125/300 EICMA 2022 fuarında görücüye çıktı

Peugeot Motocycles, tümü retro tarzı bir motosiklet olacak, 1900’ lü yıllarda ürettiği başarılı vitesli motosikletlerine güncel bir gönderme olacak bir dizi yeni ürün piyasaya sürmeye devam ediyor.

 

Peugeot, Tweet 2023 modeli ile en çok satanların stilini güncelliyor

 

Peugeot Tweet, yüksek tekerlek konfigürasyonu, sağlamlığı ve günlük kullanım için pratikliği ile markanın en çok satan modellerinden biri. Tamamen yenilenen 2023 modeli ile Peugeot tarzı öğeleri biraz daha değiştirilerek ve güzelleştirilerek sunuldu. 

 
 
 
İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar
BİZE ULAŞIN!